Kancelaria Prawna Bydgoszcz

 

Jeżeli szukacie Państwo fachowej pomocy, oddanego i zaangażowanego prawnika, to jesteście we właściwym miejscu. Kancelaria powstała by służyć skuteczną i rzetelną pomocą prawną, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa bankowego, zamówień publicznych, e-commerce, gospodarczego. Radca prawny Aleksandra Miąsko prowadzi również sprawy dotyczące podziału majątku, działu spadku, zniesienia współwłasności o czym możecie Państwo poczytać w blogu.  


Znana jest Państwu paremia rzymska - „nieznajomość prawa szkodzi”, niestety bardzo często ta „nieznajomość” skutkuje dotkliwymi konsekwencjami (najczęściej finansowymi), by temu zapobiec warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty. Wbrew obiegowym opiniom, taka pomoc jest potrzebna, a samo jej uzyskanie może okazać się korzystniejszym rozwiązaniem, niż się spodziewaliśmy (również pod względem finansowym). Pomoc prawna, to dzisiaj standard, na który mogą pozwolić sobie nie tylko nieliczni, dlatego zachęcam do skorzystania z usług Kancelarii.

 

 

« wstecz

KRAJOWA IZBA
RADCÓW PRAWNYCH


Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Miąsko
ul. Jana III Sobieskiego 5/34
tel. 505 853 203
aleksandra@miasko.pl

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]