O mnie

 

Radca prawny Aleksandra Miąsko jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy; przez kilka lat była zawodowo związana z sądownictwem.


W 2009 roku uzyskała wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy (wpis nr Bd-1027). Wówczas podjęła współpracę z kancelarią prawną. Kancelaria zajmowała się obsługą dużych i średnich podmiotów gospodarczych - spółek, banków, prowadziła również sprawy osób indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i nubezpieczeń społecznych, rodzinnego, egzekucyjnego, administracyjnego. Pani Mecenas następnie była zatrudniona w Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie, jednak, by w pełni realizować zawodowe możliwości rozpoczęła indywidualną praktykę prawniczą.

 

 

 

« wstecz

KRAJOWA IZBA
RADCÓW PRAWNYCH


Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Miąsko
ul. Jana III Sobieskiego 5/34
tel. 505 853 203
aleksandra@miasko.pl

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]