Porady prawne on-line

Kancelaria świadczy również pomoc prawną poprzez internet (usługi prawne on-line). Jeżeli nurtuje Państwa konkretne zagadnienie prawne, potrzebujecie Państwo projektu pisma, umowy lub chcecie otrzymać poradę prawną, proszę skorzystać z poniższego e-maila.

 

Jak uzyskać pomoc prawną on-line:

  1. Należy przesłać zapytanie na adres e-mail: aleksandra@miasko.pl lub wypełnić formularz w dziale KONTAKT oraz załączyć skany niezbędnych dokumentów (złożenie zapytania jest bezpłatne i nie wiąże sią dla Państwa z żadnymi kosztami).
  2. Odpowiedź, zawierająca wycenę oraz czas wykonania usługi, zostanie przesłana do Państwa niezwłocznie, nie dłużej niż w czasie 24h.
  3. W przypadku akceptacji ceny oraz terminu wykonania usługi, należy wpłacić honorarium na poniższy rachunek bankowy:

 

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Miąsko

ul. Jana III Sobieskiego 5/34, 85-060 Bydgoszcz

Idea Bank

64 1950 0001 2006 0459 6406 0002KRAJOWA IZBA
RADCÓW PRAWNYCH


Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Miąsko
ul. Jana III Sobieskiego 5/34
tel. 505 853 203
aleksandra@miasko.pl

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]