Klienci biznesowi

Przedmiotem działalności Kancelarii jest szeroko rozumiane doradztwo prawne, mające na celu optymalizację procesów gospodarczych, sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, regulaminów i innych aktów prawa wewnętrznego. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. W zależności od potrzeb Klienta pomoc prawna jest prowadzona w siedzibie Kancelarii lub w miejscu działalności Klienta.

 

Kancelaria służy pomocą również w ramach postępowania o zamówienie publiczne, tj.:

  • świadczy pomoc prawną na rzecz oferentów/wykonawców oraz zamawiających,
  • sporządza umowy konsorcjum,
  • wnosi odwołania i skargi do sądu.

Świadczymy również pomoc prawną na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w sieci (Internet), w szczególności służymy pomocą przy sporządzaniu regulaminów sklepów internetowych, zwracając szczególną uwagę na klauzule niedozwolone.

 

Pomoc prawna jest udzielana również w następujących dziedzinach:

  • prawo cywilne,
  • prawo handlowe i gospodarcze,
  • prawo spółek,
  • prawo pracy.

W kręgu zainteresowania Kancelarii są również sprawy powstałe na gruncie Prawa upadłościowego i naprawczego, w szczególności:

  • dotyczące doradztwa w zakresie ochrony interesów podmiotów w sytuacjach zagrożenia upadłością,
  • wszczynania i prowadzenia postępowania upadłościowego, zarówno z wniosku podmiotów mających problemy z terminowym spłacaniem swoich zobowiązań, osób zasiadających w ich organach, jak i wierzycieli,
  • prowadzenia postępowań przeciwko osobom zasiadającym w organach podmiotów zagrożonych upadłością lub w stosunku do których została ogłoszona upadłość.

Mając na względzie doświadczenie radcy prawnego Aleksandry Miąsko w obsłudze sektora bankowego, Kancelaria świadczy także pomoc prawną z zakresu prawa bankowego (np. repezentacja Klienta w sporach z bankami).   Prawo cywilne

 


  Prawo handlowe i gospodarcze

 


  Prawo zamówień publicznych

 


  Prawo spółek

 


 Prawo upadłościowe i naprawcze

 


 Prawo bankowe

 


KRAJOWA IZBA
RADCÓW PRAWNYCH


Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Miąsko
ul. Jana III Sobieskiego 5/34
tel. 505 853 203
aleksandra@miasko.pl

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]